V čast nam je bilo prejeti prestižno nagrado European Property Award v kategoriji poslovnih prostorov za naš projekt poslovnih prostorov v Kristalni palači. Podelitev nagrad je potekala oktobra 2019 v Londonu, kjer smo se imeli čudovito.

Nagrada European Property Award je del mednarodne nagrade International Property Awards, ki podeljuje najvišje dosežke v nepremičninski industriji. Med številnimi kriteriji prepoznavajo kvaliteto opravljenih storitev, kreativnost in trajnost design projektov ter kakovost izkušenj uporabnikov.

Čeprav so naši najpomembnejši ocenjevalci naši naročniki in njihove ekipe, nam to priznanje veliko pomeni. Potrjuje, da je naš pristop k ustvarjanju agilnih, na ljudi osredotočenih okolij kos prihodnosti in da imajo vodje organizacij v Evropi koristi od tega, da se učijo o tem, kar počnemo.

Kragelj's Projekt Agile Workplace je prejel nagrado European Property Award

Ponosni trenutek

V čast nam je bilo prejeti prestižno nagrado European Property Award v kategoriji poslovnih prostorov za naš projekt poslovnih prostorov v Kristalni palači. Podelitev nagrad je potekala oktobra 2019 v Londonu, kjer smo se imeli čudovito.

Nagrada European Property Award je del mednarodne nagrade International Property Awards, ki podeljuje najvišje dosežke v nepremičninski industriji. Med številnimi kriteriji prepoznavajo kvaliteto opravljenih storitev, kreativnost in trajnost design projektov ter kakovost izkušenj uporabnikov.

Čeprav so naši najpomembnejši ocenjevalci naši naročniki in njihove ekipe, nam to priznanje veliko pomeni. Potrjuje, da je naš pristop k ustvarjanju agilnih, na ljudi osredotočenih okolij kos prihodnosti in da imajo vodje organizacij v Evropi koristi od tega, da se učijo o tem, kar počnemo.

 

O zmagovalnem projektu

Hitro rastoče podjetje je Kragelj najelo za oblikovanje interierja dodatnega nadstropja v najvišji poslovni stavbi v Sloveniji, ki ga je najelo.

V podjetju, ki ima prepoznavno ime v zabavni industriji, vlada ležerna in prijetna kultura. Organizacija neguje skupnost inteligentnih, ambicioznih in inovativnih ekip, ki uživajo v trdem delu in dobri zabavi.

Naš naročnik je imel jasen cilj: ustvariti prepoznavno mednarodno središče za inovacije in zabavo. Zamislili so si delavno okolje, ki privablja in zadržuje najboljše in najsposobnejše, v ljudeh prebuja strast ter posameznikom in ekipam pomaga uresničiti njihov potencial.

Vodilni so vedeli, kako lahko dobro zasnovan prostor izboljša njihovo poslovanje in to vizijo spremenili v resničnost. Kot izhodišče so želeli ustvariti edinstveno, raznoliko in povezovalno okolje, ki navdihuje kreativnost, spodbuja družbeno interakcijo ter odraža blagovno znamko in vrednote podjetja.

Poleg tega je morala pisarna omogočati agilno skupinsko delo, tako da je članom omogočila pomembne odločitve glede tega, kje in kako bodo delali.

Strateški pristop

Da bi dosegli te cilje, je naša ekipa zasnovala vrsto delovnih okolij, ki podpirajo raznolike individualne in skupinske dejavnosti, delovne in komunikacijske pristope ter osebnosti v organizaciji. Izumili smo tudi novo vrsto delovne mize, ki omogoča več konfiguracij z učinkovito rabo prostora.

Stavba je predstavljala številne omejitve. Še naprej smo raziskovali inovativne rešitve za izboljšanje zadovoljstva in učinkovitosti, dokler nismo brez kompromisov rešili vseh vprašanj.

Zasnovali smo tloris, ki omogoča nemoteno gibanje med različnimi delovnimi področji in dejavnostmi ter učinkovito komunikacijo in neoviran potek dela. Interier vključuje najnovejše tehnologije, hkrati pa omogoča evolucijo dela v prihodnosti.

Vsak element prostora je bil skrbno izbran, da bi čim bolj povečal prilagodljivost in agilnost ter ustvaril pozitivno izkušnjo zaposlenih in drugih obiskovalcev. Pisarna ima igriv in navdihujoč ambient, ki ga krepi vrsta zabavnih funkcij in presenetljivih elementov.

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

Eden naših najrazburljivejših projektov

Kragelj je bil odgovoren tudi za koordinacijo projekta, javnega razpisa in izvedbe gradbenih del. Projekt je bil zahteven in hiter. Vendar smo z našimi bogatimi izkušnjami na področju projektiranja, strategije delovnih mest in vodenja projektov program uspešno zaključili pravočasno in v skladu s proračunom.

Naš iznajdljivi naročnik je imel ključno vlogo pri tem, da si je podjetje Kragelj prislužilo evropsko nepremičninsko nagrado. Zahvaljujoč njihovi jasni in spodbudni viziji, zavezani predanosti in zaupanju v našo ekipo smo imeli na razpolago vse, kar smo potrebovali, da smo lahko opravili svoje najboljše delo. Navsezadnje se vsi strinjamo, da smo z dinamičnim sodelovanjem ustvarili agilno, na prihodnost pripravljeno delovno mesto, kjer se dogajajo čarovnije.

Prostor, ki smo si ga najprej zamislili s svinčnikom in peresom, je zaživel. Pisarna zdaj brni od pozitivnega razmišljanja in prodornih idej. Lepo je videti strastne in ponosne ljudi, ki so pripravljeni uresničiti marsikaj.

Naši naročniki so bili z rezultati zadovoljni in kmalu po zaključku so nas povabili, da jim pomagamo pri dveh novih projektih spremembe/preobrazbe delovnih prostorov.

Prejem nagrade European Property Award je utrdil naše prepričanje, da lahko s poglobljenim prisluhom in domiselnim razmišljanjem izzive na delovnem mestu spremenimo v priložnosti. Skupaj lahko ustvarimo okolja, v katerih je delo zabavno in spodbudno ter v katerih so podjetje, njegovi zaposleni in širša skupnost vsi zmagovalci.

Related content

Delite vsebino

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Sorodne vsebine

Delite vsebino

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Kako povečati produktivnost in finančno uspešnost s pametnejšo zasnovo delovnih prostorov?

Katere so napake, ki se jih morate izogniti?

Pridobite svoj brezplačni vodnik zdaj!